Obsah,


Infolinka, objednávky
777 878 099


116x116.jpg, 13kB

Grily

Vítejte v našem e-shopu! Náš tým firmy Auto Moto Přikryl s.r.o. se již od roku 2010 snaží potěšit Vaše kempařské duše. Nabízíme veškeré příslušenství pro karavany a obytná auta. My sami máme také auto a karavan a brázdíme republiku, proto chápeme, jaké můžou být Vaše potřeby. Snažíme se proto neustále ucelovat naši nabídku, co nejrychleji expedovat Vaše objednávky, popř. poradit. Lidským přístupem se snažíme o docílení Vaší spokojenosti. V našem e-shopu naleznete vše pro karavany. Pokud něco nenaleznete, neváhejte se na nás obrátit - pokusíme se Vám pomoct. Zboží můžete shlédnout v naší vzorkovně v malebné obci Malenovice, nebo Vám ho doručíme domů, nebo si je můžete vyzvednout na odběrném místě v městech: Brno, Praha, Ostrava, Zlín, Plzeň, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, České Budejovice, Ústí nad Labem atd.

Filtr Značky

Regulační ventil

Grily: Regulační ventil

Použití pouze mimo karavan. Vhodné pro všechny propanové láhve  5 a 11 kg. ..

299 Kč Koupit

Přechodka na plyn

Grily: Přechodka na plyn

Mezikus pro připojení D regulátoru na CZ bombu. ..

209 Kč Koupit

Sada pro připojení spotřebičů

Grily: Sada pro připojení spotřebičů

Sada pro připojení spotřebičů k 5 kg nebo 10 kg PB lahvi. Příslušenství pro grily, tepelné zářiče, kempinkové vařiče,... ..

349 Kč Koupit

Plynový vařič 600 SG

Grily: Plynový vařič 600 SG

Dvouplotýnkový vařič s teleskopickými nohami, postranními stolky a novým patentovaným systémem Xcelerate™. Dva výkonné... ..

4499 Kč Koupit

Plynový gril 1 Series Compact...

Grily: Plynový gril  1 Series Compact EX CV

Přenosné plynové grily Compact jsou ideální pro grilování na cestách, v kempu nebo všude tam, kde je málo místa na... ..

4599 Kč Koupit

Kontaktní údaje

mapa.jpg, 4,1kB
Auto Moto Přikryl s.r.o.
Malenovice 416.
heureka.png, 19kB

Facebook


Obsah,