Obsah,


Infolinka, objednávky
777 878 099


116x116.jpg, 13kB

Nafukovací pumpy

Vítejte v našem e-shopu! Náš tým firmy Auto Moto Přikryl s.r.o. se již od roku 2010 snaží potěšit Vaše kempařské duše. Nabízíme veškeré příslušenství pro karavany a obytná auta. My sami máme také auto a karavan a brázdíme republiku, proto chápeme, jaké můžou být Vaše potřeby. Snažíme se proto neustále ucelovat naši nabídku, co nejrychleji expedovat Vaše objednávky, popř. poradit. Lidským přístupem se snažíme o docílení Vaší spokojenosti. V našem e-shopu naleznete vše pro karavany. Pokud něco nenaleznete, neváhejte se na nás obrátit - pokusíme se Vám pomoct. Zboží můžete shlédnout v naší vzorkovně v malebné obci Malenovice, nebo Vám ho doručíme domů, nebo si je můžete vyzvednout na odběrném místě v městech: Brno, Praha, Ostrava, Zlín, Plzeň, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, České Budejovice, Ústí nad Labem atd.

Elektrická nafukovací pumpa

Nafukovací pumpy: Elektrická nafukovací pumpa

Elektrická nafukovací pumpa - ušetří námahu - postačí přístroj zapojit do zásuvky na 230V a lehátko či matrace se sama... ..

322 Kč Koupit

Dvoucestná nafukovací pumpa 2...

Nafukovací pumpy: Dvoucestná nafukovací pumpa 2 l

Dvoucestná nafukovací pumpa 2 l - ušetří Váš čas i námahu - nafukuje v obou směrech - při stlačování i vytahování pumpy.... ..

213 Kč Koupit

Nafukovací pumpa 5l

Nafukovací pumpy: Nafukovací pumpa 5l

Nafukovací pumpa 5l - nožní pumpa o objemu 5l, včetně 3ks adaptérů s různým průměrem, ohebná hadice. Rozměry: 30... ..

186 Kč Koupit

Nafukovací pumpa 3l

Nafukovací pumpy: Nafukovací pumpa 3l

Nafukovací pumpa 3l - nožní pumpa o objemu 3l, včetně 3ks adaptérů s různým průměrem, ohebná hadice. Rozměry: 28 x... ..

146 Kč Koupit

Kontaktní údaje

mapa.jpg, 4,1kB
Auto Moto Přikryl s.r.o.
Malenovice 416.
heureka.png, 19kB

Facebook


Obsah,