Obsah,


Infolinka, objednávky
777 878 099


116x116.jpg, 13kB

Osvětlení, svítidla

Vítejte v našem e-shopu! Náš tým firmy Auto Moto Přikryl s.r.o. se již od roku 2010 snaží potěšit Vaše kempařské duše. Nabízíme veškeré příslušenství pro karavany a obytná auta. My sami máme také auto a karavan a brázdíme republiku, proto chápeme, jaké můžou být Vaše potřeby. Snažíme se proto neustále ucelovat naši nabídku, co nejrychleji expedovat Vaše objednávky, popř. poradit. Lidským přístupem se snažíme o docílení Vaší spokojenosti. V našem e-shopu naleznete vše pro karavany. Pokud něco nenaleznete, neváhejte se na nás obrátit - pokusíme se Vám pomoct. Zboží můžete shlédnout v naší vzorkovně v malebné obci Malenovice, nebo Vám ho doručíme domů, nebo si je můžete vyzvednout na odběrném místě v městech: Brno, Praha, Ostrava, Zlín, Plzeň, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, České Budejovice, Ústí nad Labem atd.

Filtr Značky

<  1  2 

Světlo CAP

Osvětlení, svítidla: Světlo CAP

Svítidlo CAP - svítidlo na pověšení do stanu či třeba stanové tyče pomocí integrovaného háčku nebo na postavení kamkoli.... ..

132 Kč Koupit

Světlo SKY

Osvětlení, svítidla: Světlo SKY

Svítidlo Sky - se silikonovým ohebným stínidlem, pověšení na háček. Vhodné do stanu, pověšení na stanovou tyč atd. 3x... ..

390 Kč Koupit

Světlo TUMBLER

Osvětlení, svítidla: Světlo TUMBLER

Světlo TUMBLER - speciální LED svítidlo, které má na svém dně závaží - nedá se tedy převrátit. Obsahuje LED žárovku (1W)... ..

176 Kč Koupit

Světlo SENSOR

Osvětlení, svítidla: Světlo SENSOR

Světlo SENSOR LED - osvětlení se senzorem, který světlo rozsvítí při pohybu ve vzdálenosti 3-5m a úhlu 110 stupňů od... ..

169 Kč Koupit

Světlo TREE CONE, 3ks

Osvětlení, svítidla: Světlo TREE CONE, 3ks

Zahradní světlo TREE CONE, 3ks - 3ks LED světelných kornoutků, které jsou vhodné k zavěšení. Solární nabíjení. V každém... ..

810 Kč Koupit
<  1  2 

Kontaktní údaje

mapa.jpg, 4,1kB
Auto Moto Přikryl s.r.o.
Malenovice 416.
heureka.png, 19kB

Facebook


Obsah,