Obsah,


Infolinka, objednávky
777 878 099


Thule Motion XT XL matná černá

  • 16999 Kč s DPH
  • Skladem
  • 14049 bez DPH
  • Kód: 6298LE
Objednat
+ -
Koupit
Výrobce: Thule
Záruka: 24 měsíců
 

Thule Motion XT XL matná černá je střešní box o objemu 500 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT XL matná černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

  • Počet párů lyží 7
  • Vnitřní rozměry 200 x 80,5 x 39 cm
  • Max. délka lyží 200 cm
  • Hmotnost 23,5 kg
  • Vnější rozměry 215 x 91,5 x 44 cm
  • Objem 500 L

Thule Motion XT XL přichází s řadou inovací

Od předchozí řady se rozhodně neliší jenom tím, že dokáže nabídnout velmi kvalitní provedení. Přepravní box Thule Motion XT je spojený také s řadou zajímavých inovací. Mezi první můžeme zařadit jistotu snadné montáže na střechu vašeho vozu. Díky rychloupínacímu systému PoweClick máte jistotu toho, že integrovaný indikátor momentu utažení cvakne ve chvíli, kdy je box optimálně utažen a je zajištěno jeho bezpečné upevnění na střeše vašeho vozu.

Thule Motion XT XL v matné černé barvě ale nadchne i další technologickou novinkou. Jde o systém SlideLock. Ten napomáhá snadnému otevírání a také zavírání, včetně jednoduchého zamykání. Tento systém dokáže automaticky uzamknout víko a také jednoduše signalizovat, že k uzamčení bezpečně došlo. I to je jedna z unikátních a hlavně praktických výhod.

 

Všestrannost na vašich cestách

Jsou ještě další pozitiva, která tento přepravní box Thule nabídne. Je to jeho celková všestrannost při vašich cestách. Oproti předchozí verzi Thule Motion byla inovována vnější boční madla, která nyní zajišťují ještě snadnější otevření. Stejně tak nechybí ani podpůrné zdvihače víka, díky kterým prostor otevřete bez větší námahy. Nechybí možnost oboustranného otevírání, což vám usnadní manipulaci s nákladem, stejně jako i přístup k němu. A to z jakékoliv strany vozidla. Pozitivem je určitě i samotné umístění na střeše. Kromě toho, že matná černá barva boxu Thule Motion XT XL bude na vašem voze skvěle vypadat, nesmíme zapomenout také na jeho předsunutou polohu. Díky ní se nemusíte obávat otevřít víko zavazadlového prostoru, jelikož to půjde zcela bez kontaktu s boxem. To oceníte hlavně ve chvíli, kdy nakládáte opravdu plné auto.

 

Technické parametry boxu Thule Motion XT XL

Kromě výše zmíněných pozitiv nadchne tento box i svými technickými parametry. Vzhledem k jeho rozměrům, které jsou 215 x 91,5 x 44 centimetrů je jasné, že pohodlně pojme náklad o celkovém objemu až 500 litrů. Mohou to být jakákoliv zavazadla, a to až do hmotnosti 75 kilogramů, jelikož přesně tolik je povolená nosnost daného boxu.

Určitě potěší i možnost přepravovat lyže nebo snowboardy, a to až do celkové délky dvou metrů. Lyží je možné bez problémů naložit až 7 párů, zatímco v případě snowboardů pohodlně naložíte až 5 prken.

 

Snadná a jednoduchá montáž

Kromě unikátního systému PowerClick vás v rámci montáže čeká i několik dalších pozitiv. Díky hmotnosti boxu, která činí jenom 23,5 kilogramu, ho pohodlně umístíte i na vaši střechu. Dále je pozitivem to, že je plně kompatibilní s řadou dostupných Thule Tyčí. Konkrétně s modely SquareBar nebo Wing Bar. Pokud jde o řešení Slide Bar, je nutné dokoupit adaptér, který je součástí příslušenství. Potom ani zde nebude montáž problémem.

 

Bezpečnost je zaručena

Kvalitní provedení, vysoká kvalita materiálů, nebo absolvování testů City Crash. To jsou důvody, že černý matný přepravní box Thule Motion XT XL nezklame jak ze strany svých parametrů, ale i s ohledem na bezpečnost přepravy. Jak v souvislosti s vašimi zavazadly, které máte uvnitř něho, tak i v souvislosti s bezpečností silničního provozu.


prodavac.jpg, 8,6kB

Váš prodavač

Kateřina Přikrylová

Položit dotaz

Kontaktní údaje

mapa.jpg, 4,1kB
Auto Moto Přikryl s.r.o.
Malenovice 416.
heureka.png, 19kB

Facebook


Obsah,